http://www.zoofirma.ru/

Звіт про тиждень циклової комісії «Обробки деревини та хімічних технологій»

З 28.09.2021р. по 05.10.2021р. в коледжі проходив тиждень циклової комісії «Обробки деревини та хімічних технологій». Упродовж тижня, викладачі циклової комісії спільно зі студентами, організовували низку тематичних заходів. Всі заходи проводилися згідно затвердженого плану.

28.09.2021р. була організована екскурсія в ботанічний сад Поліського національного університету. На території саду зростає більше п'ятисот видів, форм та сортів деревних рослин і більше ніж тисяча видів трав'янистих рослин. На озері ботанічного саду живуть два чорних лебеді. Студенти мали можливість побачити всю цю красу.

29.09.2021р. була організована екскурсія в Шодуарівський парк, де студенти мали можливість побачити різні види екзотичних рослин з Індії, Північної Америки, Азії, в тому числі й рідкісне дерево гінкго. Цей родич ялин та сосни росте на планеті вже 350 млн. років. За його серцеподібні листочки має назву «дерево кохання».

 

30.09.2021р. викладачі циклової комісії разом зі студентами відвідали Міжнародну виставку LISDEREVMASH 2021: виставка машин і обладнання для деревообробки, лісової і меблевої промисловості, де мали змогу ознайомитися з новинками в деревообробній та меблевій промисловості. А також студенти циклової комісії прийняли участь у виставці - представляли свої роботи.

 

01.10.2021р. була організована виставка творчих робіт студентів спеціальності 205 Лісове господарство

 

04.10.2021р. викладачі Ковтонюк Л.М. та Лісіцька Н.В. провели квест «Впізнай деревину», на якому студенти подорожували світом, завітали у минуле, декламували вірші, розпізнавали найвідоміші дерева України та їх плоди, розгадували безліч загадок та цікавих фактів.

 

05.10.2021р. були підведені підсумки проведення тижня циклової комісії, де всі учасники отримали подяки, студенти першого курсу спеціальності 205 Лісове господарство познайомилися з цикловою комісією обробки деревини та хімічних технологій і отримали студентські квитки, а соціальний педагог Глимбоцька О.В. провела бесіду про працевлаштування. 

Всі заходи були проведені в повному обсязі, відповідно до плану, на досить високому рівні і послужили основою для сприяння підвищення у студентів інтересу до навчання та прояву творчих здібностей.

Офіційні установи

Найбільш популярне

http://www.zoofirma.ru/