http://www.zoofirma.ru/

Бібліотека коледжу

   Бібліотека коледжу є інформаційним, навчальним, культурно - просвітницьким центром для викладачів, студентів та інших працівників, що надає інформаційну підтримку в організації освітнього процесу.

   Бібліотека ВСП Житомирський технологічний фаховий коледж КНУБА розташована на другому поверсі навчального корпусу №1, в чотирьох кімнатах загальною площею 310,1 м2:

- абонемент - 17,5 м2;

- читальна зала - 153,1 м2 ;

- мала читальна зала - 35 м2 ;

- книгосховище - 104,5 м2

   Книжковий фонд бібліотеки налічує близько 70000 примірників документів. Це - література з різних галузей знань: науки, техніки, економіки, політики, історії, культурології, педагогіки, художня література. Переважна частина книжкового фонду - навчальні видання: підручники, посібники, енциклопедії, довідники, методичні рекомендації, інструкції на допомогу курсовому та дипломному проєктуванню.

 Основною метою роботи бібліотеки є забезпечення повного, якісного та оперативного бібліотечно - бібліографічного та інформаційного обслуговування користувачів. Бібліотечне обслуговування в коледжі має свої, пов'язані з освітнім процесом методи і особливості.

   Інформаційні функції бібліотеки ВСП Житомирський технологічний коледж КНУБА мають два основні аспекти:

- інформаційне забезпечення розвитку студента в коледжі;

- інформаційне насичення педагогічного колективу.

   Бібліотека забезпечує інформованість студентів через інформованість викладачів. Запити педагогів, їхній високопрофесійний рівень вимагають постійного аналізу та вдосконалення як форм, так і змісту роботи бібліотеки щодо надання послуг. Тільки клопітка повсякденна робота бібліотекаря допомагає здійснити перетворення бібліотеки в культурно-інформаційний центр. Але які функції не виконувала б бібліотека, у неї є одна головна  – інформаційна.

   Бібліотека сьогодні - це не тільки скарбниця інформації. Сюди йдуть за книгою та порадою, тут вчать самостійно працювати з книгою, спілкуватися. До послуг відвідувачів вільний доступ до глобальної мережі Інтернет. В читальній залі проходять різнопланові  масові заходи: зустрічі з цікавими людьми, ветеранами праці коледжу, учасниками АТО, засідання методичних та педагогічних  рад, заходи до знаменних і пам'ятних дат, дні відкритих дверей для абітурієнтів, тематичні виховні години. Бібліотека здійснює інформаційну підтримку проведення культурно-масових заходів коледжу, семінарів, тижнів циклових комісій. Масові заходи, що проводяться бібліотекою, сприяють всебічному розвитку особистості студента, його соціалізації як духовно досконалої особистості, розкриттю бібліотечного фонду, задоволенню інформаційних потреб користувачів.

   Читальну залу оснащену новими меблями та комп'ютерною технікою. Картини студентів та велика кількість кімнатних квітів довершують інтер’єр бібліотеки, створюють затишок, і спонукають користувачів до позитивного настрою та творчої роботи. В читальній залі бібліотеки представлено ряд виставок (книжкові, книжково-ілюстративні, періодичних видань, виставка-роздум, виставка-екскурс і т. д.)

   Тут працювали такі знавці бібліотечної справи як Єлісеєва Т.Г.,Волощук Л.І., Пермінова С.Л., Слободянюк Н.О., Кондратенко.М., Левицька О.В., Деревянко А.М.

   Завідує бібліотекою Шейн Юлія Анатоліївна, обслуговування читачів здійснює бібліотекар Яцків Лідія Степанівна.

Ми працюємо з 8.00 до 17.00  перерва з 12 .00 до 13.00

 

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО БІБЛІОТЕКИ !

 

http://www.zoofirma.ru/