28 березня в рамках проведення тижня факультету "Інформаційних технологій" була проведена відкрита виховна година на тему "Чорнобиль - біль і трагедія України", яка була приурочена до тридцять другої річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.
Активну участь у підготовці до тематичної виховної години прийняли студенти гр. К-17 Рятте Микита та Журахівський Микита.
Основною ідеєю виховної години було надати студентам можливість представити собі масштаб катастрофи та людського лиха через співставлення життя міста Славутич до катастрофи та що стало з містом та зоною відчуження після.
Також студенти дізналися яким чином Україна разом із світовою спільнотою працює над подоланням наслідків цієї страшної техногенної катастрофи.
30 01.2018 року відбувся відкритий виховний захід в групі Ф 35 на тему:
« Як знайти спільну мову з викладачем?»
Актуальність питання:
Вміння спілкуватися і знаходити підхід до різних людей - чи не найголовніші навички, які можна отримати у ВНЗ. Кожен викладач - ініціатор системи під назвою «лекція», адже його завдання - зацікавити студентів практичною цінністю отриманої інформації А на іспиті ініціатором стає студент його «роль» - переконати викладача в знанні дисципліни. Як знайти спільну мову з викладачем і які психологічні прийоми варто запам’ятати?
Аналіз проблематики та шляхи досягнення компромісних рішень підготували студенти: Коваль А., Погорельцева І., Рогузько І.
Участь в обговоренні брали: класний керівник Ф 35 Трифонова І В, та завідувач відділенням лісового господарства Короленко Л.О. які разом із студентами проаналізували алгоритм вирішення конфліктних ситуацій на основі взаємопорозуміння та ввічливості. Базовим принцом став вислів відомого англійського філософа ХVІІІ сторіччя Персі Біші Шелі. «Викладачі, як «камінчики» завдяки яким можна перейти з одного берега річки на інший - від незнань до розуміння. Якщо нікуди не йти - будеш стояти на місці. Бо навчаємося не для школи, а для життя».
Методика вирішення таких проблем дає можливість студентам бути пристосованими до соціальної та професійної адаптації не тільки в коледжі, а й на підприємствах, та відчувати взаємоповагу не тільки викладачів, але і майбутніх колег по роботі.
30 січня 2018 року
30 січня 2018р в групі П23 (класний керівник – Гадзевич Л.В.) була проведена відкрита виховна година, присвячена 100-річчю подій під Крутами на тему «Крути: подвиг і трагедія». Метою заходу стало не тільки закріплення знань з історії України, але більшою мірою виховування почуття патріотизму, національної самосвідомості, відчуття поваги до історичного минулого свого народу. ; віддання данини пам’яті полеглим за незалежну соборну Україну.
«Протидія торгівлі людьми та ризики, пов'язані з трудовою нелегальною міграцією»
Відкритий виховний захід на тему «Протидія торгівлі людьми та ризики, пов'язані з трудовою нелегальною міграцією» відбувся 30 січня 2018 року. Захід був організований класним керівником гр. К37 Римар Т.В. Мета виховної години: надати студентам інформацію про ризики нелегального працевлаштування у зв'язку з можливістю проходження практики за кордоном та подальшої професійної діяльності.
Етапи бесіди:
23 січня 2018 р. до Дня Соборності України у групі ЕФ 24(25) пройшов відкритий виховний захід, метою якого було створення умов відчуття у студентів значимості події для держави та кожного громадянина. Головною задачею стало не просто повідомити ключові дати та коротко описати події, а й сформувати уявлення про ситуацію, яка склалася на той час.
Серед студентів пройшло невелике опитування: що на їх думку означають такі поняття як незалежність, єдність та соборність. Класний керівник Степанова Т.В. корегувала відповіді та ознайомила з класичним визначенням даних понять. Потім класний керівник запропонував написати на блакитних та жовтих паперових стрічках свої побажання та теплі слова до країни і створити разом символічний ланцюжок єдності України. Готовий ланцюжок студенти запропонували розмістити у фойє коледжу.
Ключове завдання таких виховних годин полягає у формуванні активної городянської позиції, а також підвищення обізнаності щодо історичних подій, але насправді важливіше зрозуміти, що кожен може безпосередньо впливати на події в країні, працюючи над її об’єднанням.
Відкрита виховна година на тему: "Екологічні проблеми України" в групі ОД33.
- Причини розвитку екологічної кризи в Україні;
- Стан повітряного середовища України;
- Забруднення природних вод України;
- Сучасний стан ґрунтів України та шляхи його поліпшення;
- Заходи з оздоровлення екологічної ситуації в Україні.
Студенти ознайомилися із складним екологічним станом в Україні, проаналізувавши ситуацію, зробили висновок стосовно невідкладних заходів для покращення екологічного стану в Україні.
Відкритий виховний захід на тему: «Моя майбутня професія»
23 січня 2018 року відбувся відкритий виховний захід в групі ОД-42.
Виховний захід підготувала класний керівник Дишлева Т.І.
Основною метою заходу було розширення кругозору студентів, ознайомлення їх з перевагами та можливими труднощами обраної професії. Доповідачами були студенти: Булій В., Михайленко А., Грибан Р., Кириченко Т., Горох О., Лисогурський В.