http://www.zoofirma.ru/

Звіт по тиждень циклової комісії інформаційних технологій

Протягом тижня циклової комісії інформаційних технологій було проведено ряд заходів та за їх результатами підведено підсумки предметного тижня.

1. Конкурс на створення найоригінальнішого рекламного буклету зі спеціальностей "Комп'ютерна інженерія" та "Інженерія програмного забезпечення" із застосуванням інформаційних технологій, який проводився для здобувачів освіти ВСП ЖТФК КНУБА під керівництвом Жанни Одарченко.

 

Активну участь взяли студенти 2-го курсу спеціальності 123 Комп'ютерна інженерія. Під час конкурсу було представлено чимало цікавих робіт, адже здобувачі освіти проявили неабияку креативність, застосовуючи свої вміння та майстерність в ІТ-сфері.

Переможцями конкурсу було визнано студентів груп К-29 та К-27: Продащука Олександра та Білевську Анастасію.

2. Зустріч здобувачів освіти ВСП ЖТФК КНУБА з фахівцем Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, організована Оленою Пашкевич. Ознайомлювальна лекція з особливостями проведення комп'ютерної експертизи.

3. Проведення викладачами Миколою Цимбалюком та Богданом Лінецьким вікторини "Інформаційні технології" серед здобувачів освіти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».
Переможцями вікторини стали студенти групи П-33: Антонець Вероніка, Васьковський Владислав, Гришкова Еліна, Деркачов Святослав та Негода Владислав.

4. Конкурс розв'язання шахових задач зі студентами групи П-24 провів Володимир Скачков, переможцем став Свірський Віталій .

5. Тестування на знання мови програмування в ігровій формі в середовищі Kahoot! під керівництвом Івана Кравця. Тестування було проведено серед здобувачів освіти спеціальності «Комп'ютерна інженерія». Переможцями цього заходу стали Мацієвській Ігор - студент групи К-27 та студент групи К-29 Тимосевич Андрій.


Дякуємо всім конкурсантам і учасникам за участь та плідну працю, а нашим незламним захисникам за можливість працювати, навчатись та реалізовуватись.

http://www.zoofirma.ru/