http://www.zoofirma.ru/

Тиждень цикловоі комісії обробки деревини та хімічних технологій 2022

З 26.09.2022р. по 30.09.2022р. в коледжі проходив Тиждень циклової комісії обробки деревини та хімічних технологій, під час якого викладачами циклової комісії було проведено ряд різних заходів для студентів спеціальності 205 Лісове господарство.  Проведення заходів відбувалося в змішаному форматі.

 26.09.2022рр. викладачі Лісіцька Н.В. та Ковальчук О.В. провели квест-гру «Подорожуй світом» у віртуальному просторі на онлайн-платформі Genial.ly. Студенти групи ЛГ22 та МТ 22а мали можливість спробувати такий вид інноваційних технологій, що збільшує інтерес та мотивацію студентів та підвищує ефективність навчального процесу.

 27.09.2022р.викладачі Дитинченко І.М. та Дишлева Т.І. провели вікторину "Знавці Періодичної системи". У вікторині взяли участь студенти груп МТ12, Е14, Ф15, Ел11, С15. Студенти активно відповідали на цікаві питання та дізналися багато нових фактів про хімічні елементи періодичної системи.28.09.2022р. для студентів групи ЛГ42,42а була проведена онлайн-зустріч  з провідним технологом, інженер-конструктором ZPD STOLZEN Zenon Adamek Бодашевським Р.С. Роман Станіславович поділився своїм досвідом та досвідом провідних Європейських виробників меблів та деревообробних виробництв, секретами інженерних рішень в конструюванні меблів, познайомивши студентів з технологічним процесами виробництва меблів, сучасним обладнанням, розказав про специфіку співпраці з різними країнами Європи. Разом зі студентами обговорили перспективи розвитку деревообробного і меблевого виробництв в Україні та майбутню співпрацю, а також можливість проходження практики на виробництві в Польщі.

29.09.2022р. викладачі Ковтонюк Л.М. та Шурпан М.М. провели виставку творчих робіт студентів спеціальності 205 Лісове господарство, а студент групи ЛГ42  Добровінський Олександр провів майстер-клас різьблення по деревині.

30.09.2022р. проводився майстер-клас виготовлення меблевої продукції у виробничих майстернях ВСП ЖТФК КНУБА студентами групи ЛГ32 та були підведенні підсумки Тижня циклової комісії, де всі учасники отримали подяки.

 

 

Офіційні установи

Найбільш популярне

http://www.zoofirma.ru/