http://www.zoofirma.ru/

Обласне методичне об'єднання заступників директорів з виховної роботи

30.11.2021р. заступник директора з виховної роботи Ольга Зелінська у дистанційному форматі, провела обласне методичне об'єднання заступників директорів з виховної роботи на тему "Створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти".

Велика подяка за допомогу у підготовці, організації та проведенні заходу директору коледжу Людмилі Білогор, соціальному педагогу Олені Глимбоцькій, завідувачу відділення інформаційних технологій Галині Сербин. Особлива подяка запрошеним гостям, які під'єдналися до відеоконференції та надали цікаву і змістовну інформацію для використання у роботі педагогічного колективу.
Директор місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Коваль Олександр Сергійович розповів про надання правової допомоги у випадках булінгу, а продовжила тему начальник відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Гончарова Дар'я Володимирівна. Координатор Житомира і Житомирської області ВБО "АСЕТ" Рогальська Наталія Михайлівна провела для учасників методичного об'єднання інформаційно- просвітницькій семінар на тему "Основи ефективної роботи з підлітками". Голова методичного об'єднання Ісмаїлова Наталія Ігорівна підбиваючи підсумки методичного об'єднання, подякувала усім заступникам з ВР та гостям заходу.

Офіційні установи

Найбільш популярне

http://www.zoofirma.ru/