http://www.zoofirma.ru/

Тиждень циклової комісії гуманітарних дисциплін: "Шляхами Лесі Українки"

З 22.02.21р. по 26.02.21р. відбувся тиждень циклової комісії гуманітарних дисциплін, присвячений 150-річчю від дня народження величної майстрині слова – Лесі Українки.

 

Метою проведення  тижня було показати велич слова і духу Лесі Українки, продемонструвати красу та чарівність Лесиного слова, виховувати любов і повагу до спадщини, яку залишила по собі письменниця, а через слово виховувати почуття національної самосвідомості, патріотизму, повагу й шанобливе ставлення до неньки України. Адже творче життя, суспільна діяльність та наполегливість Лесі Українки можуть слугувати взірцем для виховання підростаючого покоління, збагатити його знання в галузі української національної літератури і культури, пробудити у студентської молоді інтерес до художньої спадщини нації, виховання високих естетичних почуттів при спогляданні творів мистецтва високого рівня.

Лесин тиждень розпочався з вернісажу стіннівок та студентського челенджу #ЛесяУкраїнка150 (відеочитання віршів Лесі Українки). Протягом тижня відбулася науково-практична студентська конференція на тему: "Людина і суспільство: економічний та соціокультурний розвиток"; літературний конкурс декламаторів: “Невідоме про відоме…”, де студенти показали не лише уміння гарно декламувати вірші, а й виявили свої творчі здібності, зробивши презентації  до читаних творів; оглядовий екскурс книжкової виставки творчих здобутків Лесі Українки: "Слово мої уста німії оживило" тощо.

          Проведення Лесиних днів у навчальному закладі дає можливість молодому поколінню  ще раз  звернутися до художнього спадку письменниці, отримати уроки моральності та духовного зміцнення, а також продемонструвати високий рівень своєї творчості.

Викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін вдячні нашій активній молоді за креативність у підготовці проведення Лесиного тижня. Нехай зерна любові та добра, просіяні вами сьогодні, проростуть рясним врожаєм!

"Ні! Я жива! Я буду вічно жити!

Я в серці маю те, що не вмирає!"

(Л.Українка)

 

Офіційні установи

Найбільш популярне

http://www.zoofirma.ru/