http://www.zoofirma.ru/

Тиждень комісії фінансово-економічних дисциплін.

Гарною традицією в нашому коледжі є проведення тижня циклової комісії.

Сучасній молоді для успішного оволодівання обраною професією необхідний високий рівень професійної підготовки, мотивація, лідерські якості, відповідність сучасним вимогам. Над досягненням саме цієї мети і працюють викладачі циклової комісії фінансово-економічних дисциплін.

 

З 25 січня по 29 січня 2021 року проводився вже традиційний тиждень комісії фінансово-економічних дисциплін.

Викладачами та студентами були підготовлені та проведені цікаві заходи:

  •   зустріч з фінансовим директором Тойота Центр «Стар-Кар» Житомир» відеоконференція. Були присутні студенти та викладачі циклової комісії,
  •     інтелектуальна гра "Фінансово-економічна олімпіада – on-line", метою проведення якого було реалізувати студентський творчий потенціал, мотивувати до вивчення фінансово-економічних дисциплін, підвищити самооцінку, учасниками були групи ІІ та ІІІ курсу,
  •     презентація спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Економіка» - як погляд студентів на професію.
  •    презентація наукових студентських робіт за тематикою «Людина і суспільство: економічний та соціокультурний розвиток».

Отже, проведення тижнів циклових комісій сьогодні є однією з форм урізноманітнення роботи в навчальному закладі. Проведенню тижня фінансово-економічних дисциплін передувала велика підготовча діяльність протягом тривалого часу. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності викладачів і студентів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку студентів.

Провідна роль в організації тижня належала викладачам, але його особливістю було широке залучення студенів коледжу.

Тиждень фінансово-економічних дисциплін – це час тісної співпраці викладача та студента. І кожен день був особливим, яскравим, незабутнім.

В останній день тижня були підведені підсумки проведеного тижня.

Шановні студенти – учасники тижня циклової комісії фінансово-економічних дисциплін, ми, викладачі циклової комісії, щиро вдячні Вам за активну участь у підготовці та проведенні всіх заходів нашого тижня, а також за те, що зерно науки і знання проростає на благодатному ґрунті!

 

 

 

Офіційні установи

Найбільш популярне

http://www.zoofirma.ru/